× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Icd10.com.pl

Baza kodów chorób icd-10

Skuteczne zabiegi medycyny estetycznej

medycyna estetyczna

W dzisiejszych czasach coraz mniej osób zgadza się z tym, iż starzenie ma wpływ na nasz wygląd. W ciągu ostatnich kilku lat zainteresowanie zabiegami kosmetycznymi znacznie wzrosło, ponieważ coraz większe grono osób decyduje się na poprawę swojego wyglądu, odwiedzając gabinety medycyny estetycznej. Obecnie zabiegi kosmetyczne nie wiążą się tylko z operacjami plastycznymi, lecz jest wiele innych zabiegów, które pomogą nam zachować młody wygląd przez długi czas. Zatem jakie zabiegi cieszą się dużym zainteresowaniem i skutecznością?

Mezoterapia igłowa, czyli na czym polega

Mezoterapia igłowa jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Polega na wstrzyknięciu specjalnych substancji leczniczych, w miejsca wymagające poprawy wyglądu np. twarz, czy dekolt. Z reguły może to być osocze bogatopłytkowe, czy koktajl kwasu hialuronowego z dodatkiem aminokwasów, lub witamin.

Taki zabieg ma za zadanie odpowiednio nawilżyć skórę oraz dostarczyć składników leczniczych. Efekty przeprowadzonej mezoterapii igłowej są bardzo szybko widoczne, bo już po około kilku dniach. Dzięki, takiemu zabiegowi skóra nie tylko będzie lepiej nawilżona, ale także dobrze napięta i wygładzona, a jej koloryt znacznie się poprawi. Ten zabieg stosowany jest przede wszystkim, aby poprawić jędrność, zmniejszyć cellulit, czy zlikwidować drobne zmarszczki, rozstępy, a także sińce pod oczami. Mezoterapia igłowa cieszy się dużą popularnością, a także jest skuteczna, dając pożądane efekty. Dlatego, na ten zabieg decyduje się coraz więcej osób pragnących poprawić swój wygląd i dodać mu młodzieńczego blasku.

Zabieg powiększenia ust

W gabinetach medycyny estetycznej przybywa coraz więcej pacjentek niezadowolonych ze swojego wyglądu i pragnących coś w nim zmienić. Jednym z takich zabiegów, na które chętnie decydują się pacjentki jest powiększenie ust. W obecnych czasach moda się zmienia, a wraz z nią oczekiwania kobiet. Większość z nich oczekuje niezbyt wielkiego powiększenia ust, a także, jak najbardziej naturalnego wyglądu. Dlatego, większość gabinetów stosuje odpowiedni kwas hialuronowy, bądź zabieg kaniulą.

Jedną z możliwości jakie daje nam medycyna estetyczna jest powiększenie ust własnym tłuszczem. Może znacznie nam on ich nie powiększy, lecz za to zyskamy nie tylko naturalny wygląd, ale także możemy liczyć na efekty, które będą utrzymywały się o wiele dłużej, niż przy użyciu kwasu hialuronowego. Taki zabieg jest również w stu procentach bezpieczny.

Jeżeli zdecydujemy się na którykolwiek z zabiegów medycyny estetycznej należy pamiętać, by taki zabieg został przeprowadzony przez doświadczonego lekarza, aby uniknąć skutków ubocznych i oszpecenia naszego ciała. Dlatego, nie powinniśmy się kusić na wizytę w salonie kosmetycznym, który z pewnością ma konkurencyjne ceny, lecz od razu wybrać się do profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej – http://neobeauty.pl/.