× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Icd10.com.pl

Baza kodów chorób icd-10

Plastyka powiek zabiegiem medycyny estetycznych – sprawdź, dlaczego warto!

Plastyka powiek zabiegiem medycyny estetycznych - sprawdź, dlaczego warto!

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są szeroko dostępne na rynku od kilku lat. Są to wysokiej jakości rozwiązania, które zapewniają nam możliwość pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia. Możemy skorzystać z plastyki powiek górnych, blefaroplastyki lub liftingu powiek w kompetentnym gabinecie medycyny estetycznej w znieczuleniu miejscowym. Przyjrzyjmy się tym opcjom i efektom, jakie nam oferują. Blefaroplastyka: Co to jest? Jaki potencjał ma lifting powiek? Kiedy warto podjąć ten wysiłek?

  1. Plastyka powiek — czym jest blefaroplastyka?
  2. Plastyka powiek górnych
  3. Lifting powiek — dobry zabieg, by wyglądać młodziej!

Plastyka powiek — czym jest blefaroplastyka?

Czym jest blefaroplastyka w Warszawie? Mówiąc najprościej, powieki są poddawane chirurgicznej obróbce w celu wyeliminowania dodatkowej skóry lub tłuszczu. Nadmiar tkanki tłuszczowej w tych okolicach może prezentować się nieestetycznie. Możemy sprawić, że nasze zapadnięte, zmęczone oczy będą wyglądały na młodsze i odświeżone w zaledwie godzinę! Można też spodziewać się usunięcia przepukliny tłuszczowej i dodatkowej wiotkiej skóry na powiekach, co spowoduje, że oczy będą znacznie lepiej widoczne.

Zależy nam na kształcie naszych oczu, ponieważ są one istotną cechą naszej twarzy, dlatego warto czasem poddać się usunięciu nadmiaru skóry z tamtej okolicy. Sugerowany sposób postępowania ma kompleksowy wpływ na wygląd twarzy i często jest głównym elementem terapii odmładzającej! Jest szczególnie lubiany przez starsze kobiety, które mają skórę wokół oczu lub nadwagę. Nadmiar skóry lub nadmiar przepuklin tłuszczowych prezentuje się bardzo nieestetycznie — lepiej zrobić zabieg, gdyż proces gojenia jest szybki, a efekt praktycznie natychmiastowy.

Plastyka powiek górnych

Zabieg plastyki powiek górnych i dolnych jest bardzo popularny w Polsce, ponieważ jest bezpieczny i skuteczny. Jakie są zalecenia dotyczące przeprowadzenia zabiegu plastyki powiek? Zazwyczaj jest to:

  • dążenie do naturalnego uniesienia powiek, co skutkuje zwiększonym blaskiem i młodością;
  • zminimalizowanie linii i zmarszczek, które postarzają skórę i nadają twarzy wyraz wokół oczu;
  • skupienie się na zmniejszeniu kłopotliwych zmarszczek;
  • poprawa wyglądu blizn poprzez odnowę skóry i ich spłycenie;
  • eliminowanie zmian skórnych;
  • wykorzystanie odnowy i rewitalizacji skóry w celu wyleczenia trądziku i zmniejszenia zmian trądzikowych;
  • zmniejszenie wyglądu czasami nieatrakcyjnych naczyniaków rubinowych.

Oczywiście najlepiej jest porozmawiać z ekspertem przed podjęciem decyzji o operacji powiek. Plastyka powiek to klucz do znacznie lepszego samopoczucia.

Lifting powiek — dobry zabieg, by wyglądać młodziej!

Nad wykonaniem profesjonalnego liftingu powiek musi czuwać specjalista. Postaw więc na renomowany gabinet medycyny estetycznej, w którym pracują profesjonaliści z bogatym doświadczeniem. Na czym polega lifting powiek bez skalpela? Jest to niezawodna metoda wykorzystująca współczesny laser, którego działanie wpływa na odparowanie warstw naskórka. Głębsze warstwy skóry są następnie podgrzewane, co powoduje przebudowę włókien kolagenowych. Odpowiednia stymulacja skóry wpływa na to, jak szybko się ona regeneruje i odzyskuje jędrność. Lifting powiek górnych lub dolnych może przynieść niesamowite rezultaty, precyzyjnie dopasowane do naszych potrzeb. Osłony oczu i żel znieczulający są stosowane przed zabiegiem, aby chronić oczy przed działaniem lasera. Dla starszych pań, które pragną poczuć się młodo i atrakcyjnie, zabieg ten jest doskonałą alternatywą.