× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Icd10.com.pl

Baza kodów chorób icd-10

Popularne aplikacje do oglądania filmów – Top 6

filmy

Oglądanie filmów w domowym zaciszu staje się coraz częstszą praktyką. Istnieje wiele aplikacji, dzięki którym możesz obejrzeć ulubione filmy czy seriale całkowicie bezpłatnie, czy też za niewielką opłatą. Jakie są najpopularniejsze? Przedstawiamy kilka platform i aplikacji, które możesz ściągnąć na telefon bądź laptopa, by cieszyć się oglądaniem filmów w dobrej jakości.

Jak można obejrzeć darmowe filmy w sieci?

Obecnie całkowicie darmowe filmy w sieci są rzadkością, nadal jednak można naleźć platformy, które umożliwiają oglądanie nawet najnowszych produkcji bezpłatnie. Często filmy te przerywane są reklamami, choć nie zawsze. Najpopularniejszym serwisem, na którym można oglądać bezpłatne wideo jest YouTube, jednak portal ten nie oferuje wielu filmów do wyboru. Jeśli jesteś kinomaniakiem, powinieneś definitywnie ściągnąć którąś z aplikacji do oglądania filmów.

Tak, jak w przypadku każdej instalacji, należy jednak zwrócić uwagę na bezpieczeństwo. Na pewno warto na komputerze czy telefonie w pierwszej kolejności zainstalować antywirusa. Dokładniej, jakie aplikacje warto zainstalować, zobacz na teleexpress.pl. Kiedy Twój komputer lub smartfon będzie już bezpieczny i działający w odpowiedni sposób, możesz przystąpić do oglądania swoich ulubionych filmów.

Gdzie oglądać seriale? Netflix, HBO Go, Ipla

Netflix to chyba jedna z najpopularniejszych platform, służących do oglądania seriali i filmów. W pakiecie znajduje się wiele najnowszych seriali, często dostępnych tylko dla posiadaczy konta na portalu, a także wybór filmów i programów telewizyjnych. Netflix jest także producentem – jedną z najgłośniejszych produkcji ostatnich lat był serial „Wiedźmin”, który zdobył na platformie dużą popularność. Netflix charakteryzuje się brakiem reklam i darmowym pierwszym miesiącem użytkowania – po tym czasie można zrezygnować lub wykupić abonament (najtańszy kosztuje 35 złotych miesięcznie).

Drugą najpopularniejszą aplikacją jest HBO GO, która to platforma również oferuje abonament, a w jego pakiecie możesz oglądać filmy, koncerty i seriale. To duża baza nowości, a także klasyków kina.

Seriale (oraz filmy) obejrzysz także na platformie Ipla, gdzie oprócz dostępu do produkcji możesz znaleźć ponad 47 kanałów telewizyjnych. Pakiet darmowy dostępny jest przez 14 dni.

Najpopularniejsze aplikacje do oglądania filmów – VoD, CDA, Player.pl

Na każdej z podanych platform można oglądać zarówno filmy, jak i seriale, najbardziej popularne aplikacje do oglądania filmowych produkcji to jednak między innymi VoD, CDA czy Player. VoD powiązane jest z portalem Onet, stąd pełna nazwa aplikacji brzmi Onet VoD. Aplikacja posiada nieustannie poszerzaną bazę filmów i seriali i dostępna jest tylko na terytorium Polskim. Po bezpłatnym miesiącu, z Onet VoD można korzystać za 19,90 zł miesięcznie.

CDA to jedna z największych platform z filmami. Portal ma długą historię i przez jakiś czas zarzucano mu nawet piractwo – te czasy jednak bezpowrotnie minęły, obecnie można na platformie oglądać filmy bezpłatnie, większość z nich jednak wymaga założenia konta Premium. Platforma ciągle się rozrasta i planuje otworzyć własną telewizję dostępną na terytorium Polski.

Jeśli szukasz bazy filmów i seriali warto zainstalować także aplikację Player, która jest własnością TVN-u. Najtańszy pakiet kosztuje 8 złotych miesięcznie, najdroższy 30 zł – wybierając tę opcję subskrybenci mają także dostęp do 27 kanałów telewizyjnych na żywo.