× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Icd10.com.pl

Baza kodów chorób icd-10

Odzież medyczna – unikatowy design idący w parze z najwyższą jakością

komplety medyczne

Zawód medyka to niezwykle wymagająca, nieprzewidywalna praca ratująca ludzkie życie. Personel medyczny musi być przygotowany na wiele różnorodnych sytuacji. W tym celu kluczową rolę odgrywa odzież, którą medycy użytkują podczas wykonywania swojej pracy. Czym powinny charakteryzować się komplety dla medyków najwyżej jakości?. Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. 

Komplety medyczne i ich charakterystyka. 

Komplety medyczne cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona osób wykonujących zawody medyczne. Stroje dla kobiet dedykowane są dla lekarek, pielęgniarek, farmaceutek czy fizjoterapeutek. Dlaczego tak wiele osób decyduje się na użycie kompletów medycznych?. Przede wszystkim dlatego, że pozwalają na maksymalną swobodę wykonywania ruchów. Składają się z koszulki z krótkim rękawem oraz spodniami o prostym, wygodnym kroju. Co więcej, oprócz tego, że fason ubrań pozwala na komfort nawet podczas kilkunastogodzinnej pracy to dodatkowo odzież charakteryzuje się najwyższą jakością. Do jej produkcji dobierana jest starannie wyselekcjonowana bawełna najwyżej klasy, która posiada liczne certyfikaty świadczącego o jej ponadprzeciętnej wygodzie. Wysokiej klasy materiał gwarantuje przewiewność, odpowiednią cyrkulację powietrza oraz dopasowanie do wymagań termicznych ciała. Praca w zawodzie medyka nie należy do siedzących, jest dynamiczna, a w ciągu dnia wymaga wykonywania wielu różnorodnych czynności. Dlatego właśnie niezmiernie ważne jest utrzymanie odpowiedniej ciepłoty ciała. Co więcej, wysokiej klasy bawełna odporna jest na różne uszkodzenia mechaniczne czy częste pranie w wysokich temperaturach. Komplety medyczne zachowują swój fason oraz kolor na długi czas.

Perfekcyjny design odzieży dla medyków.

Każda z nas uwielbia czuć się wyjątkowo atrakcyjnie bez względu na sytuację, w której się znajduje. Praca to także czas, w którym lubimy dobrze wyglądać. Właśnie dlatego komplety medyczne oprócz najwyżej jakości wykonania, kładą duży nacisk na design. Do naszej dyspozycji pozostaje wiele ciekawych kolorów: Turkus, granat, błękit, szarość, soczysta malina, limonka, jasna bądź ciemna zieleń czy bordo – tak szeroki wybór sprawia, że każda z nas odnajdzie odcień odzieży medycznej do pracy, który najbardziej bardziej pasował do jej karnacji, podkreślając wszystkie atuty urody. Komplety dostępne są w rozmiarach od 34 aż do 48, przez co doskonale dopasują się do każdej sylwetki. 

Postaw na komplet medyczny w jednym z ulubionych kolorów i ciesz się każdego dnia doskonałą wygodą w pracy oraz nienagannym wyglądem.