× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Icd10.com.pl

Baza kodów chorób icd-10

Jak wybrać dobrą maskę na twarz?

covid maska

Od kilku miesięcy na świecie panuje epidemia związana z wirusem SARS-Cov-2. Pomimo, że w wielu krajach następuje jej wygasanie to wciąż odnotowuje się przypadki podwyższenia się ilości zachorowań. Wynika to prawdopodobnie z faktu nie stosowania się społeczeństwa do zaleceń przekazywanych przez specjalistów. Ze względu na łatwość w przemieszczaniu się po świecie, takie podejście może skutkować przedłużeniem się stanu epidemii na długie lata. Z tego powodu każdy człowiek jako jednostka powinien zrozumieć odpowiedzialność, jaka na nim ciąży i z odpowiednim podejściem dbać o bezpieczeństwo innych.

W walce z koronawirusem niezwykle istotne jest stosowanie do obowiązku noszenia masek w przestrzeniach, gdzie znajduje się każdego dnia wielu ludzi. Trzeba jednak wiedzieć, że wysoka jakość masek ochronnych odgrywa najważniejszą rolę pod kątem bezpieczeństwa przed patogenami.

W jaki sposób użytkujesz maskę?

Aby zdecydować się na konkretny model maski, trzeba w pierwszej kolejności określić, w jaki sposób używamy ich każdego dnia. Dobra maska na twarz to konieczność w przypadku, gdy pracujesz przez kilka godzin w zatłoczonym miejscu np. w sklepie spożywczym, czy na hali produkcyjnej. W takim przypadku poza oczywistą koniecznością zapewnienia sobie bezpieczeństwa, musisz zadbać o swój komfort. Warto bowiem pamiętać, że maski wątpliwego pochodzenia mogą powodować problemy z oddychaniem – a to ostatecznie może przełożyć się na duszności, omdlenia, czy inne nieprzyjemne dolegliwości.

Jeżeli zatem użytkujesz maski długotrwale z pewnością strzałem w dziesiątkę mogą być maski z zaworem oddechowym. To rozwiązanie przypadnie do gustu osobom, które oczekują wysokiego poziomu komfortu przy jednoczesnym zachowaniu ochrony przed zarażeniem. Zawór działa wyłącznie w jedną stronę (podczas wydychania powietrza), dlatego zapewniamy sobie jednocześnie bezpieczeństwo i wygodę oddychania. Dodatkową zaletą jest fakt, że takie maski niwelują zjawisko parowania okularów, na które narzeka wielu ludzi szczególnie podczas upałów.

Czarne maski polskiej produkcji w Safe Mask

Jeżeli szukasz produktu wiarygodnego pochodzenia, na pewno zainteresuje Cię oferta producenta Safe Mask. Nie dość, że czarne maski wyglądają niezwykle modnie za sprawą atrakcyjnych wizualnie tkanin, to zapewniają również wysoki poziom ochrony. Oferta Safe Mask jest niezwykle szeroka i obejmuje maski w wersji podstawowej, z zaworem, z regulacją nauszników, jak i z dodatkowymi filtrami. Dodatkowo darmowa wysyłka obejmuje wszystkie zamówienia na łączną kwotę powyżej 59 złotych.