× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Icd10.com.pl

Baza kodów chorób icd-10

Doczepiane włosy: krótkie kompendium

doczepiane włosy

Włosy doczepiane są współcześnie niezwykle popularne. Wiele kobiet stosuje takie rozwiązanie z wielu względów, głównie estetycznych. Jak dobierać włosy doczepiane do struktury, długości i barwy własnych włosów, jakie korzyści niesie stosowanie takiego rozwiązania i jak doczepiać włosy w prawidłowy sposób? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w poniższym artykule. Miłej lektury!

Włosy doczepiane: jak wybrać odpowiednie?

Włosy doczepiane pozwalają na osiąganie różnorakich efektów, wszystko bowiem zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Gęstość doczepianych włosów jest niezwykle istotna, ponieważ do włosów cienkich dobiera się zazwyczaj zestaw 5-taśmowy (50, 60 gramów), do włosów średniej gęstości 8-taśmowy (100-130 gramów), a włosy gęste to zestaw, którego waga przekracza nawet 130 gramów.

Samodzielne doczepianie włosów i dobór barwy

Włosy doczepiane zakłada się niezwykle prosto. Włosy typu Clip In to taśma i spineczki na zatrzask. Każda spinka wyposażona jest w silikonowy pasek zapobiegający zsuwaniu się taśmy z włosami. Zatrzask spinki przypina się do włosów naturalnych i nie jest to wcale skomplikowana procedura.

Jeśli zaś chodzi o barwę włosów: warto dobierać kolor włosów doczepianych do koloru własnych końcówek, chociaż możliwości są nieograniczone, jednak nie wszystkie kobiety decydują się na duży kontrast między włosami doczepianymi a naturalnymi. Barwę można wybrać bezpośrednio na stronie https://cameron-hair.pl/.

Włosy doczepiane: korzyści

Włosy doczepiane są sposobem na dłuższe i gęstsze włosy. Doczepiane włosy sprawiają, że metamorfoza jest błyskawiczna, ale nieinwazyjna, ponieważ włosy wystarczy odczepić, by wrócić do poprzedniej fryzury, w przeciwieństwie do metody doczepiania włosów na stałe. Te drugie wymagają kleju i zgrzewania, ale owa metoda nie jest zbyt przyjazna włosom. Powoduje ich wypadanie i łamanie się.

Włosy doczepianie: pielęgnacja

Nie można zapominać o pielęgnacji włosów doczepianych. Należy zawsze zdejmować je na noc, w przeciwnym razie mogą ulec splątaniu i, niestety, bardzo mocnemu skołtunieniu, którego czasem nie sposób rozczesać. Włosy doczepiane rozczesywać należy, używając specjalnych szczotek, które zostały zaprojektowane właśnie w tym celu, czyli do włosów przedłużanych.

Podsumowanie

Włosy doczepiane to świetny sposób na bardzo szybką zmianę własnej fryzury w całkowicie nieinwazyjny sposób. Dzięki temu rozwiązaniu włosy można uczynić nieco gęstszymi, dłuższymi, a także wielokolorowymi (włosy sombre oraz ombre). Wszystko zależy od osobistych preferencji i oczekiwanego rezultatu. Metoda doczepiania włosów typu Clip In jest całkowicie nieinwazyjna, nie niszczy włosów i jest bardzo komfortowa i intuicyjna w zakładaniu. Warto!