× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Icd10.com.pl

Baza kodów chorób icd-10

Akupresura – pokonaj różnego rodzaju dolegliwości

akupresura

Znaczenie medyczne akupresury zostało już wielokrotnie udowodnione. Nikt z tym nie dyskutuje, wiele osób natomiast chętnie korzysta z tych zabiegów szukają specjalistów, którzy są w stanie je wykonać. Niestety nie ma wielu osób, które mają ta umiejętność, dlatego szuka się alternatywy dla wykonania klasycznej chińskiej akupresury. Jeśli ktoś nie ma takie możliwości, by udać się do specjalisty zajmującego się medycyną chińską może zdecydować się na alternatywę w postaci maty do akupresury. To rozwiązanie doskonałe, które ułatwi pokonanie wielu dolegliwości. Warto poznać matę do akupresury, by zrozumieć, co kryje się za tym produktem.

Mata do akupresury – co to takiego

Mata do akupresury to forma alternatywy dla klasycznego zabiegu akupresury. Tutaj nie ma wbijanych kolejno specjalnych igieł, natomiast mata przygotowana jest na wzór takiej terapii i punkowo znajdują się w niej specjalnie przygotowane igły, na których użytkownik się kładzie korzystając z dobrodziejstw jakie kryją się za akupresurą. Wypustki, które przygotowywane są na macie mają charakter nieregularny, dlatego ucisk jaki będą powodować jest różny. To zaś sprawia, że pozwala ona na osiągnięcie faktycznie wyjątkowych efektów między innymi w postaci walki z przewlekłym bólem.

Na jakie dolegliwości mata do akupresury?

Akupresura wykorzystywana jest w walce z różnymi dolegliwościami. Podobnie to wygląda jeśli chodzi o proponowaną matę. To produkt, który poradzi sobie doskonale w wielu różnych dolegliwościach. Stosowanie maty przez kilkanaście minut dziennie to między innymi doskonały sposób na to, by poradzić sobie z bólami kręgosłupa, z bólem w odcinku szyjnym. będzie to między innymi doskonały wybór dla pracujących w pozycji siedzącej przed komputerem. Świetny wybór, na który warto zwrócić uwagę. Mata to jednak sposób na bolące nogi, doskonałe rozwiązanie dla kobiet zmagających się z PMS. Mata sprawdzi się u osób, które zmagają się z rwą kulszową i bólami głowy. To rozwiązanie, które ma również charakter kosmetyczny, ponieważ dzięki macie można poradzić sobie z cellulitem.

Naturalne pochodzenie maty

Przygotowywana mata do akupresury to nie tylko produkt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością medyczną. To doskonałej jakości propozycja o charakterze ekologicznym. Do produkcji używane są wyłącznie produkty naturalne. Producent chwali się tym, że do maty wykorzystane były takie surowce jak włókno kokosowe, łuski gryki, ekologiczna bawełna i len. Dlatego osoby ceniące sobie ekologiczne rozwiązania na pewno docenią ten produkt.