× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Icd10.com.pl

Baza kodów chorób icd-10

Skuteczna i bezbolesna depilacja laserowa

depilacja laserowa

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Po serii zabiegów można cieszyć się gładką skórą i zapomnieć o problemie z wrastającymi włoskami czy podrażnieniami. Nowoczesne urządzenia laserowe umożliwiają bezbolesne wykonywanie zabiegów przez cały rok.

Bezpieczny i efektywny zabieg usuwania owłosienia

Zabiegi depilacji laserowej w Arte Clinic wykonywane są przy użyciu innowacyjnego i niebywale skutecznego lasera, który emituje aż trzy długości fal. Pozwala to na efektywne usunięcie owłosienia u Pacjentów o różnym rodzaju karnacji oraz kolorze włosów. Aby można było mówić o idealnie gładkiej skórze, zazwyczaj konieczne jest poddanie się serii od 6. do 8. zabiegów, wykonywanych w odstępnie czasowym wynoszącym od 4. do 6. tygodni. Choć należy podkreślić, że efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu… Depilacja laserowa jest w pełni bezpieczna, a wiązka światła lasera oddziałowuje wyłącznie na mieszki włosowe, dzięki czemu skóra nie zostaje podrażniona. Przy czym jeżeli wykonujemy zabieg w okresie letnim, to musimy pamiętać o tym, żeby miejsca po depilacji nie wystawiać na ekspozycję słońca. 

Bezbolesna depilacja całego ciała 

Jeszcze do niedawna trwałe usuwanie owłosienia okupione było bólem. Jednak  urządzenia nowoczesnej generacji, wyposażone w technologię nieustannego chłodzenia głowicy sprawiają, że zabieg ten jest całkowicie bezbolesny. Pacjent może się odprężyć, zrelaksować, podczas gdy wiązka lasera będzie przenikała w głąb włosa i niszczyła jego macierz… Jeżeli mamy dosyć dyskomfortu związanego z niepożądanym owłosieniem, borykamy się z wrastającymi włoskami lub podrażnieniami skóry spowodowanymi ich usuwaniem, to depilacja Gliwice jest tym zabiegiem, który pozwoli zapomnieć o wszystkich uciążliwościach. Zamiast nich będziemy mogli cieszyć się jedwabiście gładką skórą. Zabieg można wykonywać na całe ciało – w tym na twarz, pachy czy delikatne i wrażliwe strefy, takie jak okolice bikini. 

Przygotowanie do zabiegu i przeciwwskazania 

Mając wyznaczoną wizytę na zabieg depilacji laserowej, musimy już 4 tygodnie wcześniej zaprzestać domowej depilacji, polegającej na wyrywaniu włosków przy użyciu depilatora, pęsety czy wosku. Dopuszczalne jest wyłącznie golenie owłosienia przy użyciu maszynek. Taką czynność należy wykonać też przed samym zabiegiem – najlepiej dzień wcześniej, żeby skóra nie była podrażniona. Jeżeli chodzi o przeciwwskazania, to nie ma ich wiele, ale na pewno nie powinno się korzystać z depilacji laserowej w trakcie ciąży i karmienia piersią, jak również wtedy, gdy zdiagnozowana została choroba nowotworowa, cukrzyca, łuszczyca czy bielactwo. 

Bezpolesny zabieg depilacji laserowej, na jaki możemy zapisać się do Arte Clinic sprawia, że już nigdy nie poczujemy skrępowania przez owłosienie pach, nóg, bikini czy innej partii ciała. Tym samym gładka skóra, komfort i pewność siebie będą towarzyszyć nam każdego dnia.