× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Icd10.com.pl

Baza kodów chorób icd-10

Profesjonalne warsztaty i szkolenia dla lecznic weterynaryjnych

weterynarz

Ogromna część z nas dąży do rozwoju swoich umiejętności. Pracując w branży weterynaryjnej, pomimo zdobycia solidnego, ugruntowanego wykształcenia, ciągłe dokształcanie i poszerzanie zasobu swojej wiedzy jest kwestią priorytetową. Nic więc dziwnego, że szczególną popularnością cieszą się szkolenia i warsztaty. Które warto wybrać? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Zaczynamy! 

Szkolenia menedżerskie

Szkolenia menedżerskie dedykowane są dla właścicieli lecznic weterynaryjnych bądź managerów i innych osób zajmujących się zarządzaniem i organizacją pracy tego typu obiektów. Sprawnie działających zespół, proces delegowania zadań czy właściwa komunikacja z zespołem to tajemnica właściwiej organizacji pracy. By więc doskonale zarządzać wieloma różnorodnymi działaniami, rozwijanie swoich umiejętności z zakresu zarządzania i organizacji jest kwestią pierwszorzędną.

Jak poradzić sobie z wypaleniem zawodowym?

Wypalenie zawodowe jest dziś powszechnym zjawiskiem, które zdarza się także w zespołach lecznic weterynaryjnych. Pomimo niezwykle interesującej pracy, stres w lecznicach odczuwa ogromna część pracowników lecznic- ciążąca odpowiedzialność za zdrowie i życie zwierząt niejednokrotnie obniża kondycję psychiczną. Do tego niepewna sytuacja geopolityczna, panująca pandemia czy problemy rodzinne prowadzą do wypalania zawodowego. Warsztaty pomogą w  przywróceniu uzyskiwania satysfakcji zawodowej, poczucia spełnienia oraz zadowolenia. 

Warsztaty z nauki kompetencji miękkich

Warsztat z kompetencji miękkich cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To kurs, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się efektywną, wydajną pracą poprzez naukę zbalansowanego i harmonijnego podejścia do pracy, w tym także do kontaktu z właścicielami pacjentów kliniki. Szkolenie dedykowane jest zarówno do właścicieli klinik weterynaryjnych, jak również dla lekarzy w nich pracujących. Praktyczne narzędzia pracy, które możemy poznać na warsztatach, pozwolą nam na pracę w miłej atmosferze każdego dnia.

Pomimo tego, że wiedza i umiejętności to klucz do profesjonalnego wykonywania pracy, także aspekty takie jak nadmierny stres, wypalenie zawodowe czy brak posiadania tzw. umiejętności miękkich, mogą stanowić poważną barierę do skutecznego funkcjonowania całej kliniki weterynaryjnej. Postaw na sprawdzone, profesjonalne warsztaty i szkolenia i ciesz się ogólną poprawą panującej w klinice pracy oraz samopoczucia każdego członka zespołu.