× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Icd10.com.pl

Baza kodów chorób icd-10

Pakiety medyczne w dobrej cenie

Pakiety medyczne

Najczęściej cena wpływa na wybór pakietu medycznego oraz jego zakresu. Dotyczy to zwłaszcza przedsiębiorstw, które muszą bardzo racjonalnie wydawać swoje finanse ze względu na ograniczony budżet. Pakiety medyczne to jednak doskonała ochrona pracowników oraz ich rodzin, co przełożyć może się na większy zaangażowanie do pracy oraz wyższą lojalność wobec firmy.

Co obejmują pakiety medyczne?

Wiele dużych firm i przedsiębiorstw wybiera pakiety PZU Zdrowie. Są to pakiety gwarantujące prywatne usługi zdrowotne, będący idealną alternatywą dla publicznej opieki medycznej. Należy zaznaczyć, że pakiety medyczne to dobrowolna usługa, dzięki której pracownicy mogą korzystać z wizyt lekarskich, badań oraz zabiegów. Najczęściej pakiety medyczne operowane są przez prywatne sieci zdrowotne. Jest to także idealne rozwiązanie W przypadku osób wykonujących pracę na podstawie umowy o dzieło. Osoby takie nie mają dostępu do państwowego ubezpieczenia zdrowotnego, przez co pakiety medyczne są doskonałym rozwiązaniem. Firmy wybierające pakiety medyczne powinny dostosować ich zakres do potrzeb własnych pracowników, ale również do własnych możliwości finansowych. Zazwyczaj decydując się na podstawową opiekę medyczną w pakiecie medycznym ponosi się koszt kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Jednak pakiety medyczne przeznaczone dla dużych firmowe z przedsiębiorstw zawierają bardzo wiele zniżek oraz ofert promocyjnych, przez co ceny mogą być bardzo korzystne.

Zakres pakietów medycznych 

Wybierają LUX MED pakiet medyczny uzyskuje się dostęp do badań diagnostycznych, prywatnej opieki medycznej, a także konsultacji z lekarzami. Przedsiębiorstwo może wybrać zakres pakietu medycznego, który powinien być dopasowany do wieku oraz referencji pracowników. Dobrym rozwiązaniem jest zatem przeprowadzenie konsultacji z pracownikami. Być może mają oni pewne preferencje w zakresie pakietu medycznego, jego charakteru oraz zakresu. Istotnym punktem jest także wiek pracowników. Osoby starsze mają zupełnie inne potrzeby w zakresie leczenia aniżeli osoby młodsze. Inne pakiety medyczne powinny być dedykowane także osobom pracującym w biurze, inne zaś osobom na produkcji lub pracownikom fizycznym. Dlatego takie te medyczne dla firm muszą być indywidualnie dopasowane do charakteru działalności przedsiębiorstwa, ale także jego lokalizacji oraz ilości zatrudnionych osób. Jeżeli firma zatrudnia wiele kobiet wówczas może zdecydować się na pakiet medyczny obejmujący dostęp do ginekologa, a także ewentualne prowadzenie ciąży.