× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Icd10.com.pl

Baza kodów chorób icd-10

Nasiona marihuany Lemon haze: odmiana, zastosowanie

nasiona marihuany

Nasiona marihuany Lemon haze są bardzo popularne. Lemon haze jest krzyżówką odmian Silver Haze i Lemon Skunk, dzięki którym zawdzięcza swój zapach cytrynowy. Odmiana Lemon Haze przez bardzo długi czas pozostawia słodki oraz cytrynowy smak w ustach. Jest to bardzo mocno sativa, która nie jest raczej polecana użytkownikom niedoświadczonym. Powiedzmy sobie o tej odmianie nieco więcej oraz o legalności nasion marihuany w naszym kraju.

Nasiona marihuany Lemon haze: czy to legalne?

Polskie prawo akceptuje jak najbardziej posiadanie oraz także handel nasionami marihuany. W znacznej większości krajów Unii Europejskiej także obowiązują identyczne zasady. Posiadanie nasion oraz handel nimi jest w pełni legalny.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii mówi, że nasiona marihuany w naszym kraju są legalne, gdyż nie są one nawet zakwalifikowane jako prekursor do produkowania narkotyków. W ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii jest zapisane jasno, że kiełkowanie nasion, a więc hodowla oraz posiadanie w Polsce marihuany jest nielegalne i grozi to karą pozbawienia wolności. 

Sklepy internetowe w żadnym wypadku nie ponoszą odpowiedzialności za wykorzystanie nasion marihuany niezgodnie z prawem. W krajach, w którym uprawa konopi nie jest legalna należy traktować produkty tylko i wyłącznie jako kolekcjonerski produkt. Wszelkie informacje zawarte w opisach nasion oraz także na opakowania służą edukacyjnym celom. Nie jest to zachęta do łamania prawa.

Marihuana Lemon haze: działanie

Nasiona marihuany Lemon haze są bardzo popularne. Jest to przepiękna sativa, która każdego kto się z nią spotka zapewnia potężną dawkę spełnienia oraz także radości. Nasiona marihuany Lemon haze są bardzo łatwe w uprawie, a do tego bardzo popularne w ogródkach growerów na świecie. Jest to bardzo charakterystyczna, cytrynowa odmiana. Powstaje z połączenia dwóch gigantów. Jest to odmiana Lemon Skunk oraz Silver Haze. Produkt kolekcjonerski można zakupić na Ganjafarmer.com.pl

Każdy kto się tylko znajdzie obok tej rośliny, to poczuje się niczym w najlepszym sadzie cytrynowym. Śmiało możemy powiedzieć, że jest to jedna z najciekawszych sativ, które są dostępne na rynku. Zapewniają czystą oraz solidną dawkę euforii. Wysoka zawartość THC pozwoliła tej odmianie wejść na same szczyty popularności wśród wszystkich hodowców cannabis. Jej bardzo łagodne oraz pobudzające działanie, a do tego niepodrobiony smak sprawiają, że każde spotkanie z nią to prawdziwe niecodzienne doświadczenie.

A jak z efektami? Sativowy relaks bez zamglenia umysłu jest znakiem rozpoznawczym odmiany Lemon Haze. Połączony z czystym i naturalnym szczęściem daje działanie towarzyskie, które łączy growerów z całego otaczającego nas świata. Niesamowicie podbudowujące oraz pobudzające działanie z możliwie najlepszym cytrusowym smakiem oraz euforii to znaki rozpoznawcze tej odmiany. Należy zaznaczyć, że rozwiązuje każdy język i zaprasza do spotkania w każdą pogodę oraz każdy czas, inspirując nas do możliwie najlepszych pomysłów.

Nasiona marihuany Lemon Haze nie noszą przypadkowo tej nazwy. Każde spotkanie z tą właśnie odmianą to jak przebywanie w pobliżu kosza wypełnionego po brzegi cytrusami. Zapach jest dosyć przejmujący, intensywny oraz wypełniający każde miejsce, w którym się pojawia ta odmiana. Ciężko znaleźć byłoby odmianę z nazwą bardziej pasującą. Smakowe walory Lemon Haze to świeże cytryny oraz także mieszanka cytrusów, które o sobie nie dają zapomnieć. Słodki oraz bardziej pamiętny posmak, którego nie będziemy chcieli się pozbyć oraz mieszanka owoców cytrusowych, tak bardzo intensywna, że zostanie jedną z naszych ulubionych.

Na sam koniec zajmujemy się wykorzystaniem medycznym tej odmiany. Odmiana ta jest przepisywana osobom, które cierpią na nadmierny stres, jak i także na bardziej poważne problemy zdrowotne. Jest także bardzo efektywna w walce z wahaniami nastrojów oraz depresją. Poprawia nasz nastrój oraz także humor. Jest także rozpoznawana ze swojego przeciwbólowego działania, które zwalcza nawet przypadłości najbardziej chroniczne. Bóle kręgosłupa, napięcie mięśni oraz skurcze są bardzo często leczone przy wykorzystaniu Lemon Haze. Dzięki sporej zawartości THC oraz CBD radzi sobie wręcz perfekcyjnie z migrenami, bólami głowy oraz PMC.