× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Icd10.com.pl

Baza kodów chorób icd-10

Jakie bluzy medyczne we wzory sprawdzą się najlepiej?

odzież medyczna

Odzież medyczna przeznaczona zarówno dla pracowników sektory ochrony zdrowia, jak i również dla licznych przedstawicieli innych zawodów (jak chociażby farmaceutów, kosmetologów czy podologów) powinna charakteryzować się nie tylko wysoką jakością, ale także komfortem noszenia. Na szczęście aktualnie na polskim rynku można z powodzeniem znaleźć odzież, która jest nie tylko praktyczna oraz funkcjonalna, ale także świetnie się prezentuje.

Gdzie szukać dobrej jakości odzieży medycznej?

Odzież dla zawodów medycznych można z powodzeniem kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak również za pośrednictwem sprzedaży internetowej. Wybierając elementy medycznej garderoby warto jest zwracać uwagę nie tylko na cenę danego produktu, ale przede wszystkim jego jakość — czyli rodzaj wykorzystanego materiału, sposób szycia czy dodatkowe elementy (takie jak wygodne kieszenie czy guziki). Wśród popularnych i polecanych sklepów, w których można kupić między innymi świetnej jakości damskie bluzy medyczne jest, chociażby sklep https://anilon.pl/kategoria-produktu/kobiety/bluzy — od lat będący prawdziwym liderem wśród sklepów prowadzących internetową sprzedaż niepowtarzalnej odzieży medycznej dla kobiet i mężczyzn.

Odzież medyczna dla kobiet

Odzież dla przedstawicielek zawodów medycznych wcale nie musi być nudna i stonowana. Powoli odchodzi się już od klasycznych mundurków lekarskich czy pielęgniarskich utrzymanych w stonowanej bieli. Teraz prawdziwy prym od lat wiodą kolorowe elementy garderoby medycznej (bluzy, koszulki, fartuchy czy tuniki), które posiadają przyciągające wzrok wzory i barwne elementy. W takim ubiorze nie tylko lepiej się pracuje, ale również wzbudza się większe zaufanie wśród pacjentów i podopiecznych (szczególnie wśród dzieci, których często biały fartuch kojarzy się z nieprzyjemnymi zabiegami medycznymi oraz wzbudza wielki lęk i niepokój). Warto jest postawić na kolorowe uniformy, gdyż znacznie umilają one medyczny świat oraz pozwalają każdej kobiecie czuć się świetnie nawet na długim i ciężkim dyżurze.

Jak dbać o bluzy i inne elementy medycznej garderoby?

Odzież medyczna (tak jak zresztą każda inna) powinna być prana zgodnie z zaleceniami producentami, czyli informacjami zawartymi na metce danego produktu. Warto pamiętać, że wysoka jakość odzieży to gwarancja tego, że uniform medyczny będzie się sprawdzał przez długi czas — często jest on bardzo mocno eksploatowany, narażony na ciężkie zabrudzenia, wymagający prania w wyższej temperaturze. Porządne materiały odzieży medycznej to także gwarancja komfortu oraz wygody — warto pamiętać, że niektóre osoby pracują w swoich ubraniach nawet po 24 czy 48 godzin!