× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Icd10.com.pl

Baza kodów chorób icd-10

Engelbert Strauss — gdzie i dlaczego warto kupić buty, spodnie robocze tej marki?

odzież robocza

Ubrania robocze mają niezwykle duże znaczenie dla osób, które pracują fizycznie, są rzemieślnikami, czy innego rodzaju fachowcami. Tego typu strój zapewnia komfort termiczny, wygodę, a także bezpieczeństwo podczas wykonywania różnych prac. Niezwykle istotne jest to, aby poszczególne elementy ubioru były wysokiej jakości i służyły nam jak najdłużej, ale też ułatwiały nam wykonywanie codziennych obowiązków.

Marka Engelbert Strauss – najważniejsze informacje

Engelbert Strauss to niemiecki producent odzieży roboczej, obuwia ochronnego i sprzętu ochrony osobistej. Engelbert Strauss to m.in. wysokiej jakości spodnie robocze, w ofercie marki znajdziemy także bluzy, kurtki, rękawice, koszulki, polary, oraz czapki. Początki marki sięgają 1908 roku, kiedy to August Engelbert wraz ze swoimi synami zaczęli produkować miotły i szczotki. Po tym, jak w 1948 roku założył oficjalnie firmę, stopniowo rozszerzał również jej asortyment, dodając do niego odzież ochronną. Wyjątkowo duże uznanie zyskały rękawice ochronne Engelbert Strauss, które do dzisiaj pozostają jednym z flagowych produktów.

Pomimo upływu lat i ogromnego rozwoju firmy, pozostała ona wierna rodzinnym tradycjom i obecnie wciąż należy do rodziny Strauss, a dokładnie jej czwartego pokolenia. Obecnie ta niemiecka marka zatrudnia 1200 pracowników, będąc jednym z liderów rynku odzieży roboczej.

Gdzie kupić buty, spodnie robocze Engelbert Strauss?

Biorą pod uwagę światową renomę niemieckiej marki, zakup stworzonych przez nią produktów nie jest trudnym zadaniem. W pierwszej kolejności warto zajrzeć do sklepów BHP i hurtowni internetowych, które specjalizują się w sprzedaży tego typu rzeczy. Bez wątpienia ubrania Engelbert Strauss można znaleźć także w sklepach stacjonarnych, a także w serwisach sprzedażowych lub aukcyjnych.

Dlaczego warto kupować ubrania robocze Engelbert Strauss?

Tak jak już wspomnieliśmy, produkty tej marki wyróżniają się bardzo wysoką jakością, ale nie tylko. To, co cenią użytkownicy ubrań roboczych ze strusiem, to także precyzja wykonania, oraz zastosowanie nowatorskich rozwiązań. Przy projektowaniu poszczególnych elementów garderoby, brane jest pod uwagę wiele kwestii, dzięki czemu sprawdzają się one w najróżniejszych sytuacjach i warunkach. Przykładem mogą być spodnie robocze, które zostały wyposażone w elastyczny pas FlexBelt, dzięki któremu niepotrzebne są dodatkowe szelki, ani niewygodny, tradycyjny pasek, gdyż spodnie te nawet podczas zmiany pozycji utrzymują się na właściwym miejscu.

Ważną informacją jest to, że w ofercie marki Engelbert Straus można znaleźć ubrania stworzone z myślą o potrzebach osób wykonujących konkretne zawody. Przykładem mogą być spodnie posiadające specjalne kieszenie na nakolanniki, potrójne szwy oraz wzmocnienia na kolanach dla fachowców, którzy dużo czasu spędzają w pozycji na kolanach. Osoby, które pracują na zewnątrz znajdą natomiast ubrania tej marki pokryte warstwą hydrofobową, dzięki czemu nawet przy najgorszej pogodzie będą mogli wykonywać swoje obowiązki.