× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Icd10.com.pl

Baza kodów chorób icd-10

Depilacja laserowa we Wrocławiu

depilacja laserowa

Depilacja laserowa – jak pozbyć się niechcianego owłosienia na zawsze

Depilacja laserowa to prawdziwy przełom w kosmetologii. Kobietom i mężczyznom od dekad towarzyszy pragnienie posiadania gładkiego ciała. Ludzkość zna wiele sposobów depilowania ciała, jednak każdy z nich ma jedną podstawową wadę – jest krótkotrwały. Sukces i niebywałe pożądanie depilacja laserowa zawdzięcza swoim rezultatom. Już kilka serii zabiegu pozwala na całkowite i dożywotnie pozbycie się niechcianego owłosienia z każdej części ciała. Więcej informacji na temat zabiegu: proclinic.pl/depilacja-laserowa.

Laser Lumenis to przełomowa technologia, której opatentowane głowice gwarantują bezbolesną, szybką i trwałą depilację. Wiązka światła emitowanego przez laser niszczy melaninę zawartą we włosach, barwnik pochlania energię lasera i tym samych dochodzi do uszkodzenia cebulki włosa. Zabieg wymaga kilkukrotnego powtórzenia, w zależności od grubości i zabarwienia włosa od 4 do 6 serii.

Wbrew zasłyszanym opiniom, że depilacja laserowa boli, zabieg wykonany nowoczesnym sprzętem może być co najwyżej nieprzyjemny. Uczucie dyskomfortu jest zminimalizowane przez dobranie odpowiedniego sposobu chłodzenia. Kosmetolog, który wykonuje zabieg przeprowadzając konsultację wstępną wyjaśnia i rozwiewa wszelkie wątpliwości i obawy.

Dla kogo przeznaczona jest depilacja laserowa

Z zabiegu depilacji zabiegowej korzystają z powodzeniem zarówno kobiety jak i mężczyźni w każdym wieku. Proclinic.pl oferuje komfortowe warunki, w których zabieg przeprowadzany jest w intymnej i kameralnej atmosferze. Zabiegi depilacji laserowej przeprowadzane są w celu usunięcia niechcianego owłosienia z takich obszarów ciała jak:

  • Twarz – niechciane owłosienie na twarzy jest szczególnie dokuczliwe i nieprzyjemne dla pań, które borykają się z zaburzeniami hormonalnymi. Depilacja laserowa rozwiązuje problem podrażnień i wrastających włosków po depilacji klasycznej.
  • Ręce, łydki, uda – te partie ciała bez włosów to marzenie większości kobiet, którym zależy na eksponowaniu ich bez konieczności regularnego golenia maszynką czy znoszenia trudów i bólu depilacji mechanicznej.
  • Plecy, klatka piersiowa – o gładkich partiach ciała marzą mężczyźni, którym nadmierne owłosienie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu i sprawia dyskomfort.
  • Inne miejsca wskazane przez klienta – miejsce wykonywania zabiegu depilacją laserową nie jest niczym ograniczone. Zabiegi wykonuje się również w takich miejscach szczególnych jak: kark, linia brzucha, stopy, dłonie, pośladki. Jedynie od klienta zależy wskazanie obszaru, na którym posiada niechciane owłosienie, a laser skutecznie ten problem zniweluje.