× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Icd10.com.pl

Baza kodów chorób icd-10

Czy można nieinwazyjnie pozbyć się tkanki tłuszczowej?

Efekty zabiegu Icoone w Klinice Genesis

Wiele kobiet każdego dnia musi mierzyć się z cellulitem, wiotką skórą, bliznami i starzeniem się skóry. Problemem stają się także obrzęki limfatyczne, sztywność mięśni czy zapalenia ścięgien. Wydaje się nie być rozwiązania na lekką otyłość miejscową lub problemy naczyniowe. Jednak odpowiedź na wszystkie pytania jest bardzo prosta. Nowoczesny zabieg laserem Icoone nie tylko nieinwazyjnie usuwa tkankę tłuszczową, ale także może działać wspomagająco po liposukcji. Jeżeli szukamy łatwego i prostego sposobu na wymodelowanie naszej sylwetki zabieg laserem Icoone będzie dla nas strzałem w dziesiątkę. 

Na czym polega zabieg laserem Icoone?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i polega na stymulacji skóry za pomocą zmechanizowanych głowic wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami. W rezultacie skóra otrzymuje aż 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm² wraz z każdym pełnym ruchem głowicy, która wyposażona jest w laser diodowy oraz światło LED. Takie połączenie powoduje większą przepuszczalność komórek, a dzięki światłu LED możliwe jest odprowadzenie odprowadzonego tłuszczu do układu limfatycznego. Cały cykl zabiegowy Icoone składa się z 10 do 15 sesji, a jedna trwa od 30 do 60 minut. Przeprowadzany jest on w specjalnym kostiumie i składa się z dwóch etapów:

  • Drenaż- służy ogólnej poprawie stanu skóry
  • Focus- nastawiony jest na rozwiązanie konkretnego problemu takiego jak np. ujędrnienie skóry na kolanach, dekolcie czy biuście, a także wyszczuplanie ud lub modelowanie pośladków

Chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu Icoone? Przeczytaj artykuł Zabieg ICOONE – rewolucja w modelowaniu sylwetki opracowany przez specjalistów z krakowskiej kliniki Genesis.

Przed i po zabiegu Icoone w klinice Genesis

Do kogo skierowany jest zabieg Icoone?

Zabieg Icoone skierowany jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Każdy kto chciałby zmienić coś w swojej sylwetce może się zapisać i rozwiązać swoje problemy estetyczne. To idealne rozwiązanie dla osób borykających się z cellulitem, walczących z nadwagą czy kobiet po ciąży. Zabieg Icoone możemy wykonać także na twarz w celu usunięcia zmarszczek i bruzd, modelowania owalu twarzy, zmniejszenia porów skórnych, usunięcia blizn czy podwójnego podbródka. Oczywiście nie możemy poddawać się zabiegowi gdy mamy chorobę nowotworową lub ostre choroby wątroby i nerek. Wykluczają nas także przepukliny, żylaki, zapalenie żył, terapia antykoagulantami, stany zapalne, choroby infekcyjne, a także ciąża do 3 miesiąca.

Efekty po zabiegu Icoone

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a w celu utrzymania rezultatów po zakończeniu całej terapii zalecane jest przeprowadzanie jednego zabiegu miesięcznie. Dzięki zabiegowi Icoone pozbędziemy się doskwierającego cellulitu, wrócimy do sylwetki sprzed ciąży, pozbędziemy się luźnej skóry czy blizn pooperacyjnych i pooparzeniowych.

Zalecenia pozabiegowe

Podczas terapii Icoone należy pić minimum 1,5 litrów płynów dziennie. Zalecane jest, żeby była to woda niegazowana lub herbaty ziołowe gdyż takie napoje jak kawa czy herbata nie są uwzględnione w naszym dziennym zapotrzebowaniu. Tego rodzaju praktyka pomoże nam usunąć z organizmu produkty przemiany materii i niepotrzebne toksyny. Zabieg Icoone w zależności od ilości sesji i czasu na nie przeznaczonego to koszt od 1000 do 4000 zł za cały pakiet. Jednak warto zainwestować w tę nowoczesną, bezbolesną i skuteczną terapię, aby poczuć się zdrowo i pięknie we własnym ciele.